top of page

20 квітня - день подяки волонтерам: розповіді про тих, хто завжди готовий допомогти.


20 квітня - день подяки волонтерам. Дякуємо всім, хто залишається небайдужим вже впродовж третього року повномасштабного вторгнення."Дрони, пристрої нічного бачення, забезпечення, автомобілі, медичне обладнання - це лише кілька засобів, які волонтери надають українським військовим. З моменту початку російсько-української війни у 2014 році вони безперервно стоять поруч з захисниками України. Сьогодні святкується День подяки волонтерам. На передовій та за кордоном вони отримують визнання за свою наполегливість та витривалість.

Давайте подивимося на історії тих, хто завжди готовий прийти на допомогу.

Зустрічаючи. Львів вітає, дощик вже йде.

Пані Лариса приймає переселенців з прифронтових районів Запорізької області. По-перше, 75-річна жінка допомагає всім евакуйованим отримати соціальну одноразову допомогу.

Поїзд за поїздом, цілий день такий. Керівник вокзалу дзвонить і повідомляє, що буде. А потім ми просто ходимо по вокзалу, дивимося, кому як допомогти.

Так практично кожен день пенсіонерка віддає свій час на Львівському вокзалі.

Лариса Лабарткава, волонтерка "Медико-психологічної допомоги":

Я не вважаю це роботою. Робота - це робота, а це - стиль життя.

Незважаючи на свій вік, допомагати іншим - не важко. Але є моменти, коли на душі важко."


Завдяки надзвичайній наполегливості волонтерів, відданості та безмежному серцю, ми маємо можливість відчувати себе безпечніше та захищеніше. Ви - справжні герої, які без коливань стають на захист нашої країни та найвразливіших її жителів.

Спасибі вам за кожну жертвувану мить, за кожну витрачену краплю сили та за кожне добре слово, яке ви передаєте світу. Ви - приклад справжньої солідарності та людяності, яка здатна змінювати світ до кращого.

Нехай ваші дії завжди будуть нагадуванням про те, що в добрі й солідарності ми знаходимо силу переживати будь-які випробування.


Дякуємо вам за вашу безмежну любов до нашої країни та її мешканців!

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був...

Comments


bottom of page