top of page

Комплексна охорона психічного здоров’я та психосоціальна підтримка цивільного населення Львівщини

22.09.2023 відбудеться презентація програми “Комплексна охорона психічного здоров’я та психосоціальна підтримка цивільного населення Львівської області на 2023-2026 роки”. Це інноваційний і важливий кроком для забезпечення психічного здоров’я та благополуччя мешканців Львівщини.

Основні напрями програми включають: Освіту: Програма спрямована на підвищення свідомості та розуміння психічного здоров’я серед громадян та фахівців. Це включає в себе навчальні курси, тренінги, та інформаційні кампанії. Соціальний захист: Програма передбачає розширення соціальних послуг та підтримку для людей з психічними розладами та їх сімей. Це включає в себе доступ до психологічних консультацій, реабілітаційних програм та підтримки утворення спільнот. Охоронy здоров’я:

Програма спрямована на покращення доступу до якісної медичної допомоги для людей з психічними захворюваннями. Це включає в себе розвиток психіатричних служб, ранню діагностику та лікування психічних розладів.

Ця програма є спільним зусиллям громадських організацій, урядових структур та місцевих громад, спрямованим на створення сильної та підтримуючої інфраструктури для всіх, хто потребує допомоги у справах психічного здоров’я. Вона має на меті створити безпечне та підтримуюче середовище для кожного жителя Львівської області.

📢 Що вас очікує на нашому заході:

1️⃣ Вітальне слово та виступ представників міністерств, включаючи Ірину Верещук, Віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, а також представників Міністерства освіти і науки.

2️⃣ Максим Козицький розкриє основні пріоритети нашої програми, включаючи охорону здоров'я, освіту та соціальний захист.

3️⃣ Експерти, такі як Романчук Олег, Світлана Когут і Сувало Орест, висвітлять потреби та проблеми в сфері психічного здоров'я, а також міжсекторальність в підходах та компоненти програми.

4️⃣ Галина Бордун представить основні завдання нашої програми.

5️⃣ Представники департаментів охорони здоров'я, освіти і науки, та соціального захисту населення ЛОДА розкажуть про плани на наступний рік.

6️⃣ Блок "Діалог" надасть можливість споживачам послуг поділитися своїми думками та досвідом.

7️⃣ Галина Бордун розповість про систему координації та надавачів послуг.


Ми маємо великі плани для покращення ситуації у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки нашого населення, і ця презентація є першим кроком на шляху до досягнення наших цілей.8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page