top of page

Як допомогти ВПО Львівщини: можливості для небайдужих людей, організацій та компаній

Оновлено: 23 квіт. 2023 р.

Від початку повномасштабної війни Львівщина стала прихистком для сотень тисяч вимушених переселенців, які потребують постійної підтримки.
Тому, жителі Львівщини можуть стати волонтером медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова:
- Допомагати вимушено переміщеним особам, які прибувають на Львівщину евакуаційними потягами та автобусами, надавати медичну й психологічну підтримку, скеровувати на отримання виплат, гумдопомоги, поселення чи транспорт.

- Волонтерити разом зі студентами-медиками та лікарями.

- Це можливість отримати практику у наданні першої психологічної та домедичної допомоги, взаємодіяти з різними державними органами, працювати у команді вмотивованих людей.

Щоб стати волонтером медико-психологічної допомоги, заповнюйте форму за посиланням https://griml.com/YPMYv Номер телефону адміністратора: 068 00 34 014
Окрім цього, кожен охочий може стати волонтером просвітницького проєкту «Почуй лікаря»:
- Проводити у школах Львівщини навчання для учнів, спрямоване на профілактику захворювань та турботу про себе. Доносити інформацію з питань гінекології, серцево-судинних захворювань, психічного здоров’я, травм, здорового харчування, вакцинації та домедичної допомоги.

- Потрібно бути студентом-медиком старших курсів чи інтерном.

- Це дозволить отримати знання від медичних експертів департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА та досвід роботи зі шкільною аудиторією, попрактикуватись у публічних виступах та зробити свій вклад у здоров’я нашої нації.

Реєстрація – за посиланням https://griml.com/D5RZS.
Організації та компанії можуть стати партнерами консультативно-координаційних центрів, які працюють у кожному районі Львівської області. У ККЦ, які з ініціативи Львівської ОВА працюють у всіх районах нашої області, надають юридичний супровід, психологічну та гуманітарну допомогу, послуги та програми для підтримки й вирішення питань ВПО та людей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Щоб стати партнером ККЦ, заповнюйте анкету за посиланням https://griml.com/G9aRI.
Також, на Львівщині допомагають людям похилого віку з числа ВПО. Від початку повномасштабної війни Львівщина стала прихистком для сотень тисяч вимушених переселенців. Значна кількість людей – із вразливих категорій, які потребують особливого догляду і піклування. Через це геріатричні центри та заклади підтриманого проживання нашої області переповнені. Є потреба у збільшенні кількості персоналу та розбудові мережі таких закладів.
Якщо ви готові долучитись до роботи у цьому напрямі, заповнюйте анкету https://griml.com/tuj8b.
Є потреба і у людях, які можуть проводити психологічні тренінги для вчителів, учнів та батьків у закладах освіти Львівської області. Якщо ви працюєте у напрямі освітніх програм та готові проводити психологічні тренінги (як комунікувати вчителям з батьками в умовах повітряних тривог; як говорити з дитиною про війну; психоедукація громад;), реєструйтесь за посиланням https://griml.com/SFuRH.
Усі вказані можливості для волонтерства та співпраці з ініціативи Львівської ОВА діють на Львівщині від початку повномасштабної війни. Координує їх Галина Бордун.
2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page