top of page

У межах соціальної послуги підтримки у Комарнівській лікарні встановили вікна та поміняли двері

У Комарнівській лікарні встановили вікна та замінили двері, щоб створити комфортні умови проживання людей старшого віку та людей з інвалідністю.
Роботи виконали завдяки координації Консультативно-координаційних центрів та стратегії Львівщини з ГО «Допоможемо разом» за підтримки «Fondation de France».

Нагадуємо, що минулого тижня у Зоболотцях було також поміняли вікна у хоспісі та двері у приміщенні сільської лікарні. Детальніше – https://griml.com/f2nuh

Це вже друга громада, яка активно впроваджує послугу на сьогодні та здійснює ремонтні роботи. На території міста Комарно є приміщення колишньої лікарні, що колись входило до складу Городоцької ЦЛ. Після його закриття громада зіштовхнулася з проблемою виселення людей, які не мали куди повертатися.
Людей з інвалідністю влаштували у відповідні пансіонати, це і було поштовхом до впровадження соціальної послуги на території цієї громади.

«Соціальна послуга підтримки - це можливість допомогти потребуючим людям. Необхідно розуміти, що на жаль кількість таких осіб буде збільшуватися. Зараз в приміщенні лікарні проживає близько 50 внутрішньо переміщених осіб, з них декілька людей з інвалідністю», – зазначив голова Комарнівської міської ради Ігор Черевичник.

Надання соціальної послуги планується на основі Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», де працюють кваліфіковані спеціалісти. Також в лікарні діє відділення денного стаціонару та пункт екстреної медичної допомоги.

Наступними кроками територіальної громади буде прокладення нової електропроводки, здійснення косметичного ремонту, встановлення сходового підйомника для транспортування людей з інвалідністю та облаштування будівлі пандусами.
«Ми рекомендуємо іншим громадам Львівщини впроваджувати послугу, бо щораз більше відповідальності покладається на органи місцевого самоврядування щодо надання соціальних послуг та забезпечення їх виконання, це і змушує розвивати в кожній громаді такі місця. Якщо громада готова оплачувати послуги за проживання своїх мешканців іншій громаді - це добре, але не варто виключати і те, що в певний момент може банально не вистачити місця», – зазначає він.

Нагадуємо, що 12 громад Львівщини зголосилися взяти на себе відповідальність щодо впровадження соціальної послуги.

Зазначимо, що ініціатива впровадження соціальної послуги для людей старшого віку та людей з інвалідністю в громадах Львівщини координується консультативно-координаційними центрами при РВА ЛОВА та радницею начальника Львівської ОВА Максима Козицького Галиною Бордун.
Якщо ви бажаєте стати партнером та долучитися до розвитку підтриманого проживання у Львівській області за координації консультативно-координаційних центрів РВА Львівської ОВА заповніть анкету за посиланням: https://griml.com/J5SiQ

З пропозиціями щодо розвитку мережі стаціонарного догляду для мешканців громад, зокрема ВПО, ви можете ознайомитися на онлайн-карті за посиланням: https://griml.com/PeriA
2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

Comments


bottom of page