top of page

Уряд схвалив створення Координаційних центрів з підтримки цивільного населення

Ініціативу з надання психологічної, гуманітарної та юридичної допомоги людям у скрутному становищі у Консультативно-координаційні центри (ККЦ), яку однією з перших запровадила Львівщина, масштабують на всю Україну. Відповідну постанову «Про Координаційні центри підтримки цивільного населення» Уряд прийняв напередодні.
На Львівщині з ініціативи Львівської ОВА ККЦ працюють від серпня 2022 року. Такі центри створили у кожному районі – при районних військових адміністраціях.

У них вдалося об’єднати понад 30 українських та іноземних організацій, які забезпечують людей з числа вимушених переселенців та всіх, хто перебуває у складних життєвих обставинах, психологічною допомогою, юридичними консультаціями, продуктами й необхідними речами, фінансовими виплатами, інформацією про проживання. Усі послуги – безкоштовні. Від початку роботи у ККЦ Львівщини допомогу отримали понад 42 тисячі осіб.
Перевагою ККЦ є те, що люди отримують усю необхідну допомогу в одному місці, не відвідуючи багато кабінетів. Це також зручно для організацій та донорів, адже вони у координації з нами можуть допомагати тим, хто цього потребує найбільше.

Якщо ви перебуваєте на Львівщині та потребуєте допомоги від ККЦ, заповнюйте анкету за посиланням і з вами сконтактуються: https://bit.ly/3NXAN8V

Якщо ваша організація готова допомагати людям у потребі, ставайте партнером ККЦ: https://bit.ly/3k2IBte

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

ความคิดเห็น


bottom of page