top of page

Допомога Людям Старшого Віку та Людям з Інвалідністю

Оновлено: 21 вер. 2023 р.


Сучасне суспільство стає все більш свідомим та відкритим щодо потреб людей старшого віку та осіб з інвалідністю. На Львівщині стартував важливий соціальний проєкт, який спрямований на підтримку цих вразливих категорій населення. Проаналізуємо, як цей проєкт вирішує потреби людей старшого віку та інвалідів і як ви можете долучитися до цієї благородної ініціативи.

Соціальний Проєкт на Львівщині

Соціальний Проєкт, який стартував на Львівщині, має на меті проаналізувати та відповісти на потреби людей старшого віку та осіб з інвалідністю. У прихистках області налічується 6586 мешканців, з яких 950 осіб потребують особливої уваги та підтримки через інвалідність. Головні потреби цих людей включають наявність гуманітарної допомоги, такої як підгузки для дорослих, ліки та продукти харчування. Також важливим аспектом є вирішення юридичних питань, пов'язаних з відновленням документів.

Допомога Людям з Інвалідністю

Людям з інвалідністю потрібні спеціальні засоби, такі як візки, ходунки, милиці та апарати, які допомагають їм забезпечити більш комфортне та незалежне життя. Також важливими є лікування та медичний огляд, зокрема ультразвукова діагностика у клініках. Поміж іншого, реєструють індивідуальні запити на ремонт будинків та приміщень, зокрема: перекриття дахів, забезпечення опалення та комунальних послуг.

Створення центрів стаціонарного догляду

"Кожна людина для нас важлива. Створення центрів стаціонарного догляду для людей старшого віку і осіб з інвалідністю – це можливість облаштувати гідні умови проживання в громадах Львівщини для вразливих категорій населення. Ми прагнемо створити теплу та дбайливу атмосферу для всіх мешканців Львівщини, незалежно від віку та стану здоров'я. Разом ми будуємо сильну спільноту, де кожна людина важлива та має підтримку," – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Моніторинг та Фокус-групи

Радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун розповіла, що у межах проєкту також сформують фокус-групи, які проводитимуть моніторинг у Львівському, Яворівському та Дрогобицькому районах. Це допоможе зрозуміти потреби мешканців цих районів і надати їм необхідну підтримку.

Соціалізація та Навчання

Важливим аспектом проєкту є навчання фахівців, які працюватимуть в центрах підтримки цивільного населення. Усі люди потребують спілкування і соціалізації, тому проєкт наголошує на важливості надання можливостей для розвитку та навчання цих фахівців.

Важливість Центрів Допомоги

На форумі, який відбувся в березні, обговорювали, чому центри допомоги мають бути у всіх громадах: вони забезпечують повагу та гідність для всіх, зручний доступ до медичної допомоги та інфраструктури у громадах, надають підготовку та можливості працевлаштування, а також доступ до рівноправного спілкування.

Допомога Людям Старшого Віку та Людям з Інвалідністю

Проєкт реалізується в межах стратегії Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА та партнерською організацією "HelpAge-Ukraine."

Якщо ви хочете долучитися до опитування людей старшого віку, заповнюйте https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfE2Tj-Yicje2Dw1SxaHiu08lTUfyWRq3FNqdvlFoxnhRtOdg/viewform .


Соціальний Проєкт на Львівщині є важливим кроком у забезпеченні гідних умов життя для людей старшого віку та осіб з інвалідністю. Він допомагає вирішити їхні потреби і забезпечити підтримку, яку вони заслуговують. Долучайтеся до цієї благородної справи, бо разом ми можемо створити більше гідних і щасливих життів для всіх членів нашого суспільства.


Щоб отримати допомогу в Координаційному центрі при ЛОВА, заповніть https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxdSpH0MzEtCTAv8qfD84uBd3fOXIuHHPVIc_lYdeet85dyQ/viewform або зателефонуйте на гарячу лінію області за номером: 112.

Якщо ви бажаєте стати партнером, переходьте https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS9MBjru6cjsNdC8GCwHEuYQlxH2MZKOgDqvP0Jxk9VuSfSg/viewform .


Допомога Людям Старшого Віку та Людям з Інвалідністю
Допомога Людям Старшого Віку та Людям з Інвалідністю
27 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page