top of page

Підсумки Почуй лікаря 2023

Оновлено: 20 січ.

У Львівському Будинку вчених відбулася підсумкова зустріч проєкту "Почуй лікаря" за 2023 рік.

На заході оглянули досягнення минулого року, представили результати флешмобів та лекцій, проведених упродовж року, та привітали нових волонтерів на перше півріччя 2024.У 2023 році волонтери провели 259 лекцій для понад 10 тисяч учнів у 130 школах Львівщини.

Цього року вперше запустили флешмоби в навчальних закладах для поширення звичок здорового способу життя серед школярів.

Волонтерів навчають лікарі та експерти департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА. Керівницею проєкту є радниця начальника Львівської ОВА, Галина Бордун.

"Цей проєкт ми розпочали разом із Максимом Козицьким та Орестом Чемерисом під час пандемії ковіду. Велика заслуга волонтерів у тому, що вони передали важливі теми, роблячи їх доступними для дітей. Для них важливо усвідомити значимість здорового способу життя", – зауважила Галина Бордун.

Під час зустрічі висловили подяку Максиму Козицькому та Галині Бордун за активну участь у проєкті. Також отримали визнання волонтери та медичні експерти проєкту, серед яких Олеся Походило, лікарка акушер-гінекологу вищої категорії Львівської обласної консультативної поліклініки, та Богдана Николин, волонтерка проєкту, студентка Львівського державного університету фізичної культури.

Учасниками події були експерти проєкту, такі як Орест Чемерис, т.в.о. ректор Львівського національного медичного університету, та Дмитро Беш, кандидат медичних наук, лікар-кардіолог. Подяки також отримали представники медичних закладів та навчальних закладів, які долучилися до проєкту.

Галина Бордун висловила подяку команді оргкомітету "Почуй лікаря", яка протягом трьох років підтримує проєкт.


Реєстрація волонтерів на зимове навчання у "Почуй лікаря" триває до 5 січня: https://loda.gov.ua/news/85626Детальніше про зустріч:

Довідка:


"Почуй лікаря" – ініціатива начальника Львівської ОВА, Максима Козицького, яка успішно реалізується протягом трьох років. Це просвітницький проєкт, де волонтери (лікарі, інтерни, студенти-медики) викладають лекції в школах про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань. Метою є підвищення рівня громадського здоров'я та запобігання розвитку поширених захворювань. Теми лекцій охоплюють статеве дозрівання, травми, домедичну допомогу, здорове харчування, психічне здоров'я, профілактику інфаркту та інсульту.

Наразі "Почуй лікаря" впроваджується разом із ГО "Птаха України".116 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page