top of page

Почуй лікаря знову повертається в школи

Оновлено: 6 вер. 2023 р.

Ні, учасники не скучили за шкільними партами, вони для того, щоб забезпечити школярам здорове майбутнє.

Щоб запросити волонтера медика в школу https://forms.gle/vEnsCfBJiKvTWBHx5. Наші лекції цікаві не лише учням, а й вчителям.


Учасники цьогорічної програми "Почуй лікаря" вже пройшли навчання від медичних експертів з таких тем:- психічне здоровʼя

- профілактика серцево-судинних захворювань - Здорове харчування

- статеве дозрівання - травми, домедична допомога

- вакцинація

Окрім медичних тем в учасників були майстер-класи з особистого бренду та публічних виступів, а також зустріч з головою ЛОВА Максимом Козицьким, який поділився своїм баченням охорони здоров'я на Львівщині https://youtu.be/GCI1JgpOgfI?si=iDYBhmp9lOT8WDwo&t=325Що волонтер отримає від проекту:

  • Прокачає свої знання в сфері медицини

  • Зможе прямо впливати на формування нашої здорової нації

  • Матиме можливість спілкуватись із професійними лікарями

  • Подолає бар’єр публічних виступів


Щоб стати частиною команди


5 вересня відбудеться фінальна зустріч команди оргкомітету з волонтерами, що пройшли навчання Почуй лікаря та готові йти в школи. Також з вересня у школах стартують флешмоби, в рамках яких учні зможуть надбати корисні звички та дізнатись більше про власне здоров’я.


За період проєкту вдалось прочитати лекції більш ніж для 11200 школярів та провести понад 300 лекцій.Одна з учасниць проекту Тома Яриш поділилась результатами друга Ярослава Павлика, який після її розповіді про профілактику серцево-судинних захворювань почав бігати. Долучитися до нашого марафону його спонукало бажання покращити свій фізичний стан. Вже після двох тижнів пробіжок він помітив явні покращення, якими поділився. На початку максимальний пульс був 186, а через два тижні - 116 ударів за хвилину.


Підписуйтесь на соціальні мережі «Почуй лікаря»:Там зʼявляються анонси подій, які будуть цікаві не лише медикам, а й людям з інших галузей і підбірки для вашого здоров’я.18 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page