top of page

На Львівщині розпочинає активно діяти сервіс «Job-Point» від партнерів ККЦ

Оновлено: 26 квіт. 2023 р.

Одним із важливих факторів для ВПО продовжує залишається на новому місці проживання – це наявність роботи.

Сервіс «Job-Point» дозволить знаходити роботу та пропонувати співпрацю людям, що є поруч місця проживання при цьому не витрачаючи кошти та час на доїзд.

Зазначимо, що це зручно як для ВПО, реолокованих підприємств, так і людям яким потрібна робота поблизу свого місця проживання.


Для кандидатів:
• cервіс абсолютно безкоштовний, знаходьте вакансії на мапі та одразу відгукуйтесь або вкажіть свою адресу та отримуйте пропозиції вакансій прямо в Телеграм або на свій email.

Для роботодавців:
• розміщення вакансій на інтерактивній мапі безкоштовне - у будь-якій кількості та на будь-який термін.
• розсилка вакансій активним кандидатам в радіусі від адреси вакансії.

Консультативно-координаційні центри допомагають з працевлаштуванням разом з центрами зайнятості, громадськими організаціями, міжнародними партнерами, районними державними адміністраціями.

Щоб скористатися сервісом потрібно перейти за цим посиланням: https://joberz.com.ua/jobpoint_mob?pp=nWKl7i4e6lUNlcST

Нагадаємо, з ініціативи начальника Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький консультативно-координаційні центри працюють у кожному районі Львівщини, координаторкою центрів є радниця начальника Львівської обласної військової адміністрації Галина Бордун.
1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

댓글


bottom of page