top of page

На Львівщині планують створення та розширення послуг догляду та опіки

Оновлено: 23 квіт. 2023 р.

28 червня, у Львівській обласній військовій адміністрації провели робочу зустріч голови робочої групи Медико-психосоціальної підтримки Галини Бордун і т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Романа Адреса з представниками Посольства Швейцарії в Україні та проєкту «Психічне здоров'я для України».
На зустрічі обговорили напрямки пошуку рішень підтриманого проживання людей з інвалідністю в громадах та програм психічного здоров’я населення.

В рамках робочої групи медико-соціальної допомоги виокремили та обговорили 3 основні питання: робота та пошук рішень щодо підтриманого проживання; супровід людей з інвалідністю та людей похилого віку; напрацювання стратегії по залученню волонтерів, які готові доглядати таких людей.
Іноземні партнери висловили свою готовність підтримувати такі напрями роботи на території Львівської області і обговорили перспективи співпраці і розвитку програм психо-соціальної підтримки для фахівців цієї галузі, зокрема програми навчання волонтерів, які готові допомагати людям з інвалідністю та людям похилого віку. Також виокремили та напрацювали модель локації по підтримці проживання таких людей на Львівщині.

"Це є добра європейська практика. Нам потрібно підтримувати та розвивати сферу психологічної підтримки населення, адже багато хто постраждав внаслідок війни, а ще більше людей пережили стрес, який надалі може позначитися на психічному самопочутті таких людей. Саме тому нам потрібно комплексно підтримувати усіх, хто цього найбільше потребує", - сказала Галина Бордун.
Представники Посольства Швейцарії повідомили, що є зацікавленими підтримати ініціативи з розвитку послуг для людей похилого віку та з інвалідністю на рівні територіальних громад Львівщини.
3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

Comentarios


bottom of page