top of page

Львівщина без бар'єрів

Історія про Безбар'єрну Львівщину починається з прагнення створити суспільство, де кожна людина має рівні можливості та відчуває себе важливою частиною спільноти.

Здійснюючи це прагнення, ми приділяємо особливу увагу соціальній підтримці.

Наша мета - забезпечити тепле та гідне проживання для тих, хто потребує особливої уваги. Ми створюємо сучасні центри підтриманого проживання, де кожен може насолоджуватися повноцінним життям, оточений родиною та спільнотою.

Важливою складовою нашого успіху є участь громади. Ми віримо в силу спільної дії та взаємодопомоги. Тому кожен запрошений приєднатися до формування нашого суспільства, де кожен громадянин має голос та можливість зробити свій внесок.

Безбар'єрна Львівщина - це історія спільної мрії, яка стає реальністю завдяки об'єднаним зусиллям та вірі в те, що кожен заслуговує на повноцінне життя та рівні можливості.Форум "Соціальні послуги підтримки"

Більше про форум на сайті «Львівська обласна військова адміністрація»: https://loda.gov.ua/news/82672 

Ми хочемо створити умови, де кожна людина почуватиметься рівною, ми говоримо про гідність.

Всі презентації доступні результати дослідження та опитування людей з інвалідністю та людей старшого віку зроблені командою Координаційного центру підтримки цивільного населення та медико-психологічною волонтерською спільнотою.

Посилання на фото та матеріали (презентації) з форуму: https://drive.google.com/drive/folders/1LOB0pkUg4WdFjw91nqX5z7B1qDSvzpBS?usp=drive_link


Партнери: Міністерство соціальної політики України, Представництво HelpAge International в Україні за підтримки Age International і Disasters Emergency Committee, Данська рада у справах біженців /DRC, Благодійний фонд «DiaгномеD», проєкт «Психічне здоров'я для України», Львівська обласна військова адміністрація.Comments


bottom of page