top of page

Досвід Львівщини у проєкті «Медико-психологічна допомога» масштабуватимуть на інші області України

Оновлено: 23 квіт. 2023 р.

Про це стало відомо після того, як Олена Зеленська ознайомилася з роботою волонтерів проєкту.
Учора, 4 березня, Перша леді України Олена Зеленська познайомилася з волонтерами Медико-психологічної допомоги, які на Головному залізничному вокзалі Львова зустрічають людей з евакуаційних потягів. Волонтери розповіли про свої будні уже впродовж року.
Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький, Перша леді подякувала волонтерам за небайдужість і наголосила, що досвід Львівщини у реалізації проєкту, який також включає діяльність консультативно-координаційних центрів для ВПО, треба масштабувати на інші області України і її команда буде всіляко цьому сприяти.
Нагадаємо, з ініціативи Львівської ОВА та у співпраці з партнерами й волонтерами Медико-психологічна допомога працює на Головному залізничному вокзалі Львова з перших днів повномасштабної війни. Волонтери надають прибулим першу медичну, психологічну, інформаційну підтримку. Підказують, де можна знайти житло, отримати їжу та одяг, консультують тих, хто хоче виїхати за кордон.
«Дякую волонтерам на чолі з Галиною Бордун за важку щоденну працю, яка дає великий результат. За цей рік ви перетворили вокзал на острівець надії для тисяч і тисяч українців. Дехто з вчорашніх евакуйованих сьогодні уже стоїть у ваших рядах та допомагає іншим. Це дуже промовисто свідчить про атмосферу у вашому колективі і про його місію», – зазначив очільник Львівщини.
Він також закликав приєднуватися до лав волонтерів проєкту «Медико-психологічна допомога».
«Львівщина залишається єдиною областю, яка щодня приймає евакуаційні потяги. Тому, якщо ви студент-медик, психолог або лікар і готові допомагати нашим землякам з інших областей, заповніть форму: https://cutt.ly/2HzwiQf Навіть один день чергування – це важлива допомога», – наголосив Максим Козицький.
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

Comments


bottom of page