top of page

Допомога для людей з числа ВПО, військовослужбовців та їхніх сімей, жителів області

Оновлено: 23 квіт. 2023 р.

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький нагадав які саме послуги надають для людей з числа ВПО, військовослужбовців та їхніх сімей, жителів області в умовах воєнного стану.
1. Допомога для вимушених переселенців:

Коли внутрішньо переміщені особи прибувають у Львівську область, на Головному залізничному вокзалі Львова їх зустрічають волонтери медико-психологічної допомоги. Вони працюють тут цілодобово, щоб надати медичну чи психологічну допомогу, скерувати на поселення чи транспорт, виплати чи отримання гуманітарної допомоги. "У кожному районі Львівської області діють консультативно-координаційні центри (ККЦ), де допомогу надають фахівці Львівської ОВА та представники українських і міжнародних організацій. Тут можна отримати всю необхідну інформацію, а також юридичний супровід, психологічну підтримку, гуманітарну допомогу", - зазначив очільник Львівщини.
Контактний телефон – 068 00 34 014, а також телефонуйте за номером 112. Реєстрація, щоб отримати допомогу – за посиланням https://griml.com/bcF3v.
2. Допомога воїнам та їхнім сім’ям:

У Львові на вулиці Коперника, 17 працює Офіс підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей. Тут допомагають оформити соціальні та пенсійні виплати, консультують стосовно пошуку зниклих безвісти та полонених, надають юридичний та психологічний супровід.
Офіс працює у робочі дні тижня з 10:00 до 18:00. Номер телефону – 068 260 68 15, а також за посиланням доступна реєстраційна форма https://griml.com/QJJRm для отримання психосоціальної підтримки.
3. Психологічна допомога у школах для освітян, учнів та батьків:

Робоча група медико-психологічної допомоги приїздить у школи та проводить тренінги про те, як говорити з дитиною про війну, як комунікувати під час сирен, а також пояснює про психічне здоров'я. Для проведення тренінгів об’єднали міжнародних партнерів та спеціалістів у цьому напрямі.

Щоб запросити тренерів у свій навчальний заклад, заповніть анкету за посиланням https://griml.com/p2BpY.
"Перелічені послуги надають на Львівщині з ініціативи Львівської ОВА безкоштовно для усіх, хто цього потребує. Дякую робочій групі медико-психосоціальної допомоги, координаторці процесу Галині Бордун, волонтерам, представникам міжнародних та волонтерських організацій, спеціалістам, які відгукуються на заклики й пропозиції та забезпечують усіх необхідною допомогою", - додав Максим Козицький.
10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Форум "Психосоціальні послуги"

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» відбувся в обласному центрі 9 лютого. Захід був спрямований на об'єднання партнерів у сфері психосоціальної допомоги

Comments


bottom of page