top of page

Галина Бордун: Чим буде займатись Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА

📢 У Львівській області створено Координаційний центр з метою захисту прав мешканців та сприяння співпраці між різними органами та організаціями.


Цей центр підтримки цивільного населення має на меті забезпечити взаємодію між державними органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та міжнародними партнерами. Він включає відділення, які будуть діяти в усіх районних адміністраціях Львівської області.

Головне завдання центру - організація гуманітарної допомоги постраждалим районам. Він спрямовує зусилля на збір персональних даних для надання матеріальної допомоги тим, хто її потребує. Крім того, враховуються потреби студентського містечка політехніки та інших постраждалих районів.


Окрім цього, важливим завданням Координаційного центру є налагодження співпраці між органами влади, громадськими організаціями та міжнародними партнерами. В усіх регіонах області створено подібні координаційні центри, що забезпечує пряме спілкування та обговорення рішень.

Також виникає потреба в програмі психічного здоров'я та психосоціальної допомоги для України. У зв'язку з конфліктом в країні багато людей постраждали і потребують підтримки.

Центр зосереджує зусилля на наданні психологічної допомоги дітям, підліткам та військовослужбовцям у співпраці з міжнародними та національними організаціями.

Крім того, викликами для центру є інтегрована освіта, охорона здоров'я та соціальний захист. Програма розпочалася з невеликої кількості учасників і протягом півтора року збільшилася до понад 40 учасників.

Навчання, просвітництво, аудит, моніторинг.

Важливо зрозуміти, що люди в Львові та інших областях переживають трагедії, і необхідно активно займатися розв'язання проблем, а не просто чекати на перемогу. Люди, які постраждали від конфлікту в Україні натрапляють на труднощі та потребують підтримки.

Центр підтримки цивільного населення у Львівській області є важливим кроком у забезпеченні координації та підтримки для мешканців та сприянні співпраці між різними органами та організаціями.

Більше у відео Першого західного з Галиною Бордун (радниця Голови ЛОВА, керівниця проєкту «Почуй лікаря», "Координаційного центру при ЛОВА" та «Медико-психологічної волонтерської спільноти»)


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page